Automyčka

Zdravím vás,

v Česku postupně přibývají nové a nové bezkontaktní automyčky, naprostá většina z nich má jedno společné a to je, že technologie pochází z Polska. Pro běžného člověka, který si potřebuje umýt auto není důležité odkud technologie pochází, ale to rozhodně neplatí pro provozovatele.

Polské myčky jsou "vyladěny", aby dobře myly, ale také, aby musely být pravidelně servisovány.  Program Polské myčky vám po x hodinách myčku zastaví a nepustí do provozu dokud nezaplatíte servisní výjezd. Přitom nemáte příliš mnoho možnosti myčku si optimalizovat a vylepšovat podle požadavků provozovatele.

Společně s Jaroslavem Blažkem http://www.blaja.cz  jsme vytvořili pro firmu http://www.automycky.cz vytvořili vlastní technologii, která řeší všechny nedostatky Polské technologie. Je lepší i než myčka DIBO, která je prášková a tím postupně ničí lak auta. Hlavní cíl bylo to, abychom měli myčku, která nebude vydělávat jenom za pomocí skrytých a zbytečných servisních poplatků a hlavně ji bude možné neustále vylepšovat podle požadavků provozovatelů. At už jsou to bezpečnostní funkce, např. na hlídání tlaků a teplot v zařízení, dále funkce, které pomáhají provozovatelům s účetnictvím samozřejmostí je vzdálené ovládání např. z mobilu, nebo další funkce sloužící na marketingové účely.

Přeju hezký den

 

Prozatím žádné komentáře

Vložit komentář