Automatizace a průmyslová technologie na Facebooku

Hezký den.

Od minulého článku se posunu o 40let dopředu, do dnešního virtuálního světa, který je mimochodem naprosto úžasný, protože jsem přesvědčený o tom, že dneska už dovoluje každému, žít život svých snů, bohužel většina lidí mu zatím stále nerozumí, (ale to je jiné téma).

Možná jste si všimli formuláře "Odebírat blog." Jde mi o to, protože chci být více v kontaktu s lidma, kteří se tomuto oboru věnují, nebo je to zajímá,  kteří chtějí sdílet know how, nebo spolupracovat na projektech, pro všechny jsem vytvořil na facebooku skupinu Automatizace a průmyslové technologie

Možná se někomu může zdát, že facebook je pro děcka, ale to rozhodně není pravda. Ti mladší mají dneska i jiné sociální sítě, kde nemají rodiče mezi svými přáteli, ale hlavně podle statistik, na facebooku je jenom v ČR 5000000 lidí a téměř 3000000 na Slovensku a nejvíce uživatelů facebooku je ve věku 25-40 let. Je to rozhodně lepší než třeba diskuzní forum. Facebook je stvořený pro sdílení a diskuze.

Já osobně tam chci dávat nabídky na spolupráci na různých projektech, třeba to bude pro někoho zajímavá možnost, něco si přivydělat a třeba se i něco přiučit. Věřím tomu, že časem nebudu jediný, kdo to využije, protože skupina není moje je pro všechny technické fanoušky a lidi z oboru. Budu tam dávat ukázky svých projektů, zajímavosti, kuriozity bude tam moje plná technická podpora, moje znalosti a zkušenosti a věřím, že časem nejenom moje. Nebudou to jenom technické informace, je to i o podnikání v tomto oboru a moje takové přání a poslání je propojení virtuálního internetového světa se světem průmyslové technologie, protože mít web, dneska už opravdu nestačí, je toho tolik, že bych o tom mohl napsat celý ebook.

No a klidně mi tam napište, když budete mít vlastní nějaký projekt, nebo dobrý nápad, můžu vám pomoci na ten projekt sehnat peníze, nebo třeba investora.

Zadejte mi váš email, budete jako první odebírat články z blogu a také vám pošlu pozvánku do skupiny na facebooku a jestli facebook nemáte, budu vám pokud budete mít zájem posílat ty nejdůležitější informace a novinky emailem.

Prozatím žádné komentáře

Vložit komentář