Přechod na nový řídící systém

Krásný večer vám přeju.

Pokaždé když jsem se potkal s firmou Controltech ujišťovali mě, že jejich staré produkty se stále vyrábějí a vždycky budou vyrábět, což samozřejmě nemůže být úplně pravda, (naštěstí). Je to úpně něco jiného než co dělá Siemens, který pořád přechází na nové a nové věci a ty staré si nechává mnohonásobně připlatit.  Přidám sem něco málo přímo od Rockwell Automation.

Již vám byla doručena oznámení o tom, že řídicí systém Allen-Bradley 5 vstupuje do fáze konce životnosti. Prozatím jste však mohli přechod na novější technologii odložit, například z následujících důvodů:

  • Personál nemá schopnosti nebo kapacitu na provedení přechodu na jiný systém
  • Obavy z dalších, neplánovaných odstávek zařízení během přechodu na jiný systém
  • Nedostatek kapitálových zdrojů k pořízení velkého množství jednotek zařízení, u nichž by muselo k přechodu na jiný systém dojít

K dispozici je množství zdrojů, které vám mohou s přechodem na jiný systém pomoci, přičemž vy máte několik volitelných možností pro vyvinutí proaktivního plánu životního cyklu. Bez ohledu na to, zda si zvolíte spolupráci s námi, systémovým integrátorem / dodavatelem řešení, nebo budete preferovat možnost, že si budete postup řídit sami, nabízíme kompletní portfolio služeb pro modernizaci a pro přechod na jiný systém, které vám celý proces usnadní.

Proč přecházet na jiné systémy?

Náročné tržní podmínky kladou složité problémy. V rámci celého podniku a v průběhu životnosti vašich zařízení musíte soustavně hledat způsoby co nejefektivnějšího využití vašich investic do automatizačních technologií. Především se jedná o následující:

  • Zlepšení produktivity na základě lepšího využití zdrojů a výkonnosti systémů
  • Podpora globalizace se snadno přístupnými informace v rámci celého podniku
  • Podpora trvalé udržitelnosti na základě prodloužených životních cyklů produktů a lepšího využití zdrojů
  • Kultivace inovací prostřednictvím zvýšení flexibility systémů a snížení technických rizik

Viz. celý článek zde

Proč to sem dávám, i my chceme nejenom přecházet na nové systémy, ale i likvidovat ty staré, neváhejte nás kontaktovat.

Prozatím žádné komentáře

Vložit komentář